Arne Jones träsnitt

Arne Jones träsnitt
Arne Jones träsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONES, Arne (1914-1976): "Rum utan filial", signerad Arne Jones -50, träsnitt, numrerad 15/25, 40x28 cm

Fläckar

263223

2014-09-09