Kjell Leander Engström oljemålning
2014-09-09
263233
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENGSTRÖM, Kjell Leander (född 1914): "Novembersnö", signerad Kjell, daterad Abisko nov. 1960, olja på duk, uppfordrad på pannå, ca 34,5x57 cm