Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGSTRÖM, Kjell Leander (född 1914): "Novembersnö", signerad Kjell, daterad Abisko nov. 1960, olja på duk, uppfordrad på pannå, ca 34,5x57 cm

263233

2014-09-09