Zorn, Orientalisk stadsbild

Zorn, Orientalisk stadsbild
Zorn, Orientalisk stadsbild
Zorn, Orientalisk stadsbild
Zorn, Orientalisk stadsbild
Zorn, Orientalisk stadsbild
Zorn, Orientalisk stadsbild

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), orientalisk stadsbild, signerad Zorn, otydlig daterad, olja på duk, 46x29 cm

Duklagning

263234

2014-09-09