Evert Lundqvist etsning

Evert Lundqvist etsning
Evert Lundqvist etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUNDQVIST, Evert (1904-1994): Komposition, signerad Evert Lundqvist, numrerad 10/50, etsning, 18x16 cm, handförgylld ram i vitt bladguld av Harald Åkerströms eftr. Björn Skogströms ramateljé

263277

2014-09-09