Evert Lundqvist etsning
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LUNDQVIST, Evert (1904-1994): Komposition, signerad Evert Lundqvist, numrerad 10/50, etsning, 18x16 cm, handförgylld ram i vitt bladguld av Harald Åkerströms eftr. Björn Skogströms ramateljé
263277
2014-09-09