Sybord i teeak 60-tal

Sybord i teeak 60-tal
Sybord i teeak 60-tal
Sybord i teeak 60-tal
Sybord i teeak 60-tal
Sybord i teeak 60-tal
Sybord i teeak 60-tal
Sybord i teeak 60-tal
Sybord i teeak 60-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SYBORD, 1960-tal, teak, med korg i rotting, låda i sarg, klaffar, höjd 60, totallängd 86x37 cm

Smärre repor

263280

2014-09-09