Tågdelar spår 0

Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0
Tågdelar spår 0

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÅGDELAR, spår 0, 1930-tal, bestående av urverksdrivet lok, 2 vagnar Märklin, tågstation Bing samt diverse räls och skadad vagn

Diverse skador, delar saknas, ej funktionstestad

263289

2014-09-09