Ampel empirestil
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
AMPEL, empirestil, 1900-talets första hälft, för 6 ljus, mässing, svartlackerad, dekor av örnar, blomsterslingor, kariatyrer, diameter ca 66 cm
Kuntoraportti
Skador
263292
Päivämäärä:
2014-09-09