Ampel empirestil

Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil
Ampel empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

AMPEL, empirestil, 1900-talets första hälft, för 6 ljus, mässing, svartlackerad, dekor av örnar, blomsterslingor, kariatyrer, diameter ca 66 cm

Kuntoraportti

Skador

263292

Päivämäärä:

2014-09-09