Glasservis Reijmyre
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GLASSERVIS, ca 46 dlr, Reijmyre, modell formgiven 1810, bestående av: 10 vinglas, 8 nubbeglas,12 selterglas, 9 whiskeyglas, 4 sherryglas, 3 ölsejdlar, enstaka etikettmärkta
Slitage, 1 fotnagg
263318
2014-09-10