Glasservis Reijmyre

Glasservis Reijmyre
Glasservis Reijmyre
Glasservis Reijmyre
Glasservis Reijmyre

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GLASSERVIS, ca 46 dlr, Reijmyre, modell formgiven 1810, bestående av: 10 vinglas, 8 nubbeglas,12 selterglas, 9 whiskeyglas, 4 sherryglas, 3 ölsejdlar, enstaka etikettmärkta

Slitage, 1 fotnagg

263318

2014-09-10