Chiffonjé 1800-tal

Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-alets slut, fanér i valnöt, invändigt med lådinredning, fack delvis med dragjalusi, höjd ca 129, 124x51 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

263321

2014-09-10