Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 1 par, sengustavianska, snidad dekor, bronserade och förgyllda, höjd 86 cm
Smärre slitage
263327
2014-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här