Stolar 1 par sengustavianska

Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska
Stolar 1 par sengustavianska

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 1 par, sengustavianska, snidad dekor, bronserade och förgyllda, höjd 86 cm

Smärre slitage

263327

2014-09-10