E.A Hofmann oljemålning

E.A Hofmann oljemålning
E.A Hofmann oljemålning
E.A Hofmann oljemålning
E.A Hofmann oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOFMANN, E.A (Tyskland 1800-tal): Hönshus, olja på pannå, signerad E.A Hofmann, 21x27 cm

Smärre färgbortfall i marginalen

263334

2014-09-11