Bricka silver Wien 1800-tal
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRICKA, silver, graverad dekor med akantusslingor och rocailler, genombruten kantdekor, handtag i form av ormar, oval, Wien, 1800-talets andra hälft, längd 52,5 cm, med trämontering
En trädetalj saknas
263338
2014-09-10