Antonio Saura färglitografi

Antonio Saura färglitografi
Antonio Saura färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SAURA, Antonio (Spanien 1930-2001): Komposition, signerad Saura, färglitografi 39/60, ca 58x40 cm

263384

2014-09-15