Martin Engström oljemålning

Martin Engström oljemålning
Martin Engström oljemålning
Martin Engström oljemålning
Martin Engström oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGSTRÖM, Martin (född 1955): "Dräkt", signerad samt a tergo 96, olja på pannå, 60x50 cm

263389

2014-09-15