Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROITER, Andrei (USA född 1960): "A Target for Jasper J", signerad och daterad Roiter 3 10 94, akvarell/blyerts, bladstorlek 64,5 x50 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
263391
2014-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här