Knut Gruva oljemålning

Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRUVA, Knut (1902-1981): Landskap med åker, signerad och daterad Gruva -52, olja på duk, 49x64 cm

Smärre tryckmärken

263406

2014-09-11