Ingrid Jövinger oljemålning

Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning
Ingrid Jövinger oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JÖVINGER, Ingrid (1894-1976): "Motiv från Stora Karlsö", signerad o daterad Ingrid Jövinger -50, olja på duk, 57x67 cm

Smärre färgbortfall

263410

2014-09-11