Arvid Karlsson oljemålning

Arvid Karlsson oljemålning
Arvid Karlsson oljemålning
Arvid Karlsson oljemålning
Arvid Karlsson oljemålning
Arvid Karlsson oljemålning
Arvid Karlsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARLSSON, Arvid (1907-1964): Motiv från Lappland, signerad Arvid Karlsson, olja på duk, 46x65 cm

263413

2014-09-11