X:et Vallman grafik

X:et Vallman grafik
X:et Vallman grafik
X:et Vallman grafik
X:et Vallman grafik
X:et Vallman grafik
X:et Vallman grafik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFIK, 3 delar, Sven "X:et" ERIXSON (1899-1970) samt Uno VALLMAN (1913-2004), signerade och numrerade, litografier, 49x35, 34x68 samt 48x63 cm

Gulnader

263416

2014-09-11