Madelaine Pyk färglitografi

Madelaine Pyk färglitografi
Madelaine Pyk färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Vaxholm", signerad M Pyk, 39/275, färglitografi, bladmått ca 40,5x29 cm, oramad

263428

2014-09-11