Väggljusstakar i bemålat trä

Väggljusstakar i bemålat trä
Väggljusstakar i bemålat trä
Väggljusstakar i bemålat trä
Väggljusstakar i bemålat trä
Väggljusstakar i bemålat trä
Väggljusstakar i bemålat trä
Väggljusstakar i bemålat trä
Väggljusstakar i bemålat trä

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets mitt, bemålat trä, för tre ljus vardera, höjd 46 cm

Bruksslitage

263436

2014-09-10