Vägghylla i bemålat gjutjärn
2014-09-10
263439
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGHYLLA/ATENIENN, 1900-talets början, polykromt bemålat gjutjärn, fyra hyllplan, höjd 85, bredd 55 cm
Slitage