Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
VÄGGHYLLA/ATENIENN, 1900-talets början, polykromt bemålat gjutjärn, fyra hyllplan, höjd 85, bredd 55 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
263439
2014-09-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner