Golvlampa i form av morian

Golvlampa i form av morian
Golvlampa i form av morian
Golvlampa i form av morian
Golvlampa i form av morian
Golvlampa i form av morian
Golvlampa i form av morian
Golvlampa i form av morian
Golvlampa i form av morian
Golvlampa i form av morian
Golvlampa i form av morian
Golvlampa i form av morian
Golvlampa i form av morian

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVLAMPA/SKULPTUR, 1900-tal, förgylld, morian, höjd 185 cm

Bruksslitage

263443

2014-09-10