Varg etsning

Varg etsning
Varg etsning
Varg etsning
Varg etsning

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Varg i storm, signerad, etsning, bildmått 27x34 cm

Gulnader, ej examinerad ur ram

263454

2014-09-11