Karl Tirén akvarell

Karl Tirén akvarell
Karl Tirén akvarell
Karl Tirén akvarell
Karl Tirén akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIRÉN, Karl (1869-1955): Norrländskt landskap, signerad och daterad K. Tirén 1924, akvarell, 34x49 cm

263455

2014-09-11