Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SATURNUSLAMPA, 1930-tal, gul- och vitrandig kupa, höjd 32, diameter 29 cm
Ringen med enstaka nagg
263477
2014-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här