Saturnuslampa

Saturnuslampa
Saturnuslampa
Saturnuslampa
Saturnuslampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SATURNUSLAMPA, 1930-tal, gul- och vitrandig kupa, höjd 32, diameter 29 cm

Ringen med enstaka nagg

263477

2014-09-10