Sandro Chia etsning

Sandro Chia etsning
Sandro Chia etsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIA, Sandro (född 1946): "When a boy..., signerad daterad- 86, numrerad 16/70, 40x54 cm

Gulnader

263483

2014-09-11