Isidor Woxberg akvarell

Isidor Woxberg akvarell
Isidor Woxberg akvarell
Isidor Woxberg akvarell
Isidor Woxberg akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WOXBERG, Isidor (1900-tal): Änder, signerad och daterad J. Woxberg 1921, akvarell, ca 28x37 cm

Nålhål

263524

2014-09-11