Reinhold Ljunggren litografi

Reinhold Ljunggren litografi
Reinhold Ljunggren litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Ekbacken om hösten" 1972, numrerad 215/360, färglitografier, 16,5x34 cm

Smärre gulnader

263525

2014-09-11