Johan Bladh oljemålning
Closed
2014-09-11
263526
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
BLADH, Johan (1893-1976): Stilleben, signerad och daterad Joh. Bladh augusti -65, olja på duk, ca 40x31 cm