Soffa Josef Frank "B 678"
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SOFFA, Josef Frank för Svenskt Tenn, Modell B 678, fyrsitsig, klädd med GP&J Bakers kretong "Magnolia", Enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn under 1960-talet, höjd 79, 228 x 65 cm
Kretong med slitage
263551
2014-09-10