Soffa Josef Frank "B 678"

Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SOFFA, Josef Frank för Svenskt Tenn, Modell B 678, fyrsitsig, klädd med GP&J Bakers kretong "Magnolia", Enligt uppgift inköpt på Svenskt Tenn under 1960-talet, höjd 79, 228 x 65 cm

Kretong med slitage

263551

2014-09-10