Stekfat Kina
2014-09-11
263557
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STEKFAT, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, längd ca 28 cm
Ett med kantlagningar, något olika i den blå glasyren