efter Rafael putti

efter Rafael putti
efter Rafael putti
efter Rafael putti
efter Rafael putti

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600-tal), efter Rafael: Putti, rödkrita, ca 19x25 cm

Skador, fläckar

263577

2014-09-12