Sven Lundqvist skulptur
Vollendet
2014-09-11
263578
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, korsfästelse, a tergo med påskrift för dansk kyrka 1961, ca 55x103 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Slitage