John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): Komposition, monogramsignerad JIB, olja på duk, ca 32x82 cm

Färgfläckar

263585

2014-09-12