Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERG, John Ivar (1916-2003): Komposition, monogramsignerad JIB, olja på duk, ca 32x82 cm
Färgfläckar
263585
2014-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här