Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KONSOLBORD, rokokotyp, träskuren dekor och gjuten pastellage, förgyllt, med vitmålad figursågad träskiva, höjd ca 60, 65x35 cm
Delar av olika ålder och ursprung, skador, lagningar
263586
2014-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här