Konsolbord rokokotyp

Konsolbord rokokotyp
Konsolbord rokokotyp
Konsolbord rokokotyp
Konsolbord rokokotyp
Konsolbord rokokotyp
Konsolbord rokokotyp
Konsolbord rokokotyp
Konsolbord rokokotyp
Konsolbord rokokotyp
Konsolbord rokokotyp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD, rokokotyp, träskuren dekor och gjuten pastellage, förgyllt, med vitmålad figursågad träskiva, höjd ca 60, 65x35 cm

Delar av olika ålder och ursprung, skador, lagningar

263586

2014-10-04