Staffan Hallström oljemålning

Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning
Staffan Hallström oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Kvinnlig modell, signerad och daterad Staffan H. -41, olja på duk, ca 74x66 cm

Oramad

263619

2014-10-04