Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSLAMPA, 1800-tal, delvis förgylld och mörk patinerad, två putti hållade ymnighetshorn, sockel av porfyr, höjd 45 cmj
Ursprungligen kandelaber, skador, elektrifierad
263626
2014-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här