Vägghyllor 1 par 1800-talets slut

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGHYLLOR för hörn, 1 par, 1800-talets slut, möjligen Frankrike, dekor delvis pastellage, förgylld, kortsidor med hållare för två ljus vardera, rygg med speglar, höjd 102, 51x40 cm

Smärre skador, mindre dekordelar saknas

263631

2014-09-18