Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SANDELS, Gösta (1887-1919): Vandraren, signerad och daterad Sandels 1915, akvarell och blyerts, ca 29,5x22 cm
PROVENIENS: Björn Prytz (tidigare vd för SKF)
Nålhål, minimala revor
263632
2014-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här