Gösta Sandels akvarell

Gösta Sandels akvarell
Gösta Sandels akvarell
Gösta Sandels akvarell
Gösta Sandels akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SANDELS, Gösta (1887-1919): Vandraren, signerad och daterad Sandels 1915, akvarell och blyerts, ca 29,5x22 cm
PROVENIENS: Björn Prytz (tidigare vd för SKF)

Nålhål, minimala revor

263632

2014-10-01