Stolar i Josef frank tyg Tulpan

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 7 st, 1900-tal, betsad björk, klädda sitsar i Svenskt tenn tyg "Tulpan", sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

263634

2014-09-11