Sven Olof Ehrén litografier av Slussen
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (2) Motiv av Slussen, Katarinahissen, signerade och daterade Sven Olof Ehren -80, numrerade 210/360 resp 301/360, färglitografer, bildmått ca 38x55 cm
Kuntoraportti
263638
Päivämäärä:
2014-09-12