Sven Olof Ehrén litografier av Slussen

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (2) Motiv av Slussen, Katarinahissen, signerade och daterade Sven Olof Ehren -80, numrerade 210/360 resp 301/360, färglitografer, bildmått ca 38x55 cm

Kuntoraportti

263638

Päivämäärä:

2014-09-12