Ring 18 k guld 1800-tal
Closed
2014-09-13
263651
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
RING, 18 k guld, halvpärla, Giron & Löngren, Stockholm 1843, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 2,6 g, i etui
Ringskena med lagningar