Damarmbandsur guld

Damarmbandsur guld
Damarmbandsur guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DAMARMBANDSUR, 14 k guld, Technos, armband, korridormatta, 18 k guld, längd 18,5 cm, total vikt ca 21,5 g

Ej funktionstestad, urtavla med slitage och skador, glas med repor

263652

2014-09-13