Adriaen Brouwer hans art

Adriaen Brouwer hans art
Adriaen Brouwer hans art
Adriaen Brouwer hans art
Adriaen Brouwer hans art
Adriaen Brouwer hans art
Adriaen Brouwer hans art

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROUWER, Adriaen (1605/06-1638): Hans art, 1700-tal, krogslagsmål, olja på duk, otydligt signerad,

Duklagning

263684

2014-09-12