Broderi med metalltråd Kina

Broderi med metalltråd Kina
Broderi med metalltråd Kina
Broderi med metalltråd Kina
Broderi med metalltråd Kina
Broderi med metalltråd Kina
Broderi med metalltråd Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRODERI med påklippt dekor, siden med metall, Kina, 18/1900-tal, motiv föreställande fågel Fenix, 28x29 cm

Skador

263690

2014-09-11