Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STATYETT, 1900-talets början, smed, patinerad vitmetall, otydligt signerad, höjd ca 25,5 cm
Baksida med gåvogravyr 1916, fot tilltryckt
263697
2014-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här